اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۲۳۲۱۳۴

تماس با ما

  نصب، تعمیر و نگهداری پله برقی

  عوامل و فاکتورهای بسیاری همچون نوع پله برقی، قطعات به کار رفته در آن، نوع معماری محل موردنظر و… در زمان فروش پله برقی برای تعیین قیمت نهایی آن بایستی درنظر گرفته شود.
  شرکت پله برقی و آسانسور صنعت بالابران کارمانیا با اعزام کارشناسان خود به محل مورد نظر، جوانب و عوامل را بررسی کرده و قیمت پله برقی و هزینه های آن را به صورت دقیق اعلام می کند. وابسته به نوع پله برقی، قیمت پله برقی متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ما تماس بگیرید و از شرایط قرارداد و رنج دقیق قیمت فروش پله برقی آگاه شوید. مهم ترین هدف ما، فروش پله برقی و قطعات آن با قیمتی مناسب و بالاترین کیفیت است.

  نصب، تعمیر و نگهداری پله برقی

  نصب، تعمیر و نگهداری پله برقی، بایستی توسط افراد کاربلد و کارشناسان با تجربه در این زمینه صورت گیرد. شرکت ما با استخدام و به کار گیری افراد باتجربه و خبره، در زمان تعمیر به سرعت مشکلات و خرابی های ایجاد شده را تشخیص داده و به رفع آن می پردازند.
  به منظور تضمین درستی کارکرد و عملکرد پله برقی در تمامی ساعات شبانه روزی، لازم است تا تمامی سیستم های پله برقی دارای یک برنامه سرویس دهی و نگهداری منظم باشند. با این برنامه علاوه بر افزایش عمر پله برقی، هزینه عملیاتی و تعمیر قطعات فرسوده کاهش می یابد.
  گاها در زمان خرابی ممکن است یک قطعه، نیاز به تعمیر اساسی به منظور تعویض و نصب قطعه جدید داشته باشد. تمام تلاش همکاران ما در این شرکت، ارائه خدمات و فروش قطعات پله برقی با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است.