اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۲۳۲۱۳۴

تماس با ما

  تعمیر آسانسور به صورت تخصصی

  نصب، تعمیر و نگهداری پله برقی، بایستی توسط افراد کاربلد و کارشناسان با تجربه در این زمینه صورت گیرد. شرکت ما با استخدام و به کار گیری افراد باتجربه و خبره، در زمان تعمیر به سرعت مشکلات و خرابی های ایجاد شده را تشخیص داده و به رفع آن می پردازند. به منظور تضمین درستی کارکرد و عملکرد پله برقی در تمامی ساعات شبانه روزی، لازم است تا تمامی سیستم های پله برقی دارای یک برنامه سرویس دهی و نگهداری منظم باشند. با این برنامه علاوه بر افزایش عمر پله برقی، هزینه عملیاتی و تعمیر قطعات فرسوده کاهش می یابد. گاها در زمان خرابی ممکن است یک قطعه، نیاز به تعمیر اساسی به منظور تعویض و نصب قطعه جدید داشته باشد. تمام تلاش همکاران ما در این شرکت، ارائه خدمات و فروش قطعات پله برقی با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است.

  آسانسورها به طور مداوم نیاز به تعمیرات و سرویس دارند. فرانک لیووتی رئیس شرکت آسانسور بروکلین میگوید: "با آسانسور جدید باید مانند یک ماشین جدید رفتار کرد. باید به طور مداوم روغن آن را چک کرد و اگر قطعات آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، هر چه سریعتر این کار انجام شود" یک آسانسور با نگهداری و رفع خرابی به موقع، باید بین 15 تا 20 سال به صورت مداوم برای شما کار کند. اما با توجه به نوع کاربرد آسانسور، برخی قطعات به مرور زمان ممکن است به تعویض و یا تعمیر نیاز داشته باشند. توجه داشته باشید حتی اگر تمامی خدمات تعمیر آسانسور و سرویس آن را به موقع انجام داده باشید، باز هم ممکن است زمانی برسد که تجهیزات و قطعات غیر قابل اعتماد شوند. در این صورت برای جلوگیری از خرابی بیشتر باید قطعات فرسوده تعویض شوند.

  نکات مهم در تعمیر و نگهداری آسانسور

  نگهداری از آسانسور یک کار دائمی و همیشگی است. به این معنا که اگر می خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده کنید. این کار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملکرد درست آسانسور می شود.
  در این بازبینی های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بکسل ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن کاری ریل ها، آچارکشی پیچ و اتصالات، بررسی فرمان و گیربکس آسانسور و در نهایت بررسی وضعیت کابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نکاتی است که تکنسین شما باید به آن توجه کند.
  سرویس آسانسور امری ضروری است که در یک بازه زمانی مشخص باید انجام شود. به تعویق انداختن زمان سرویس می‌تواند باعث خرابی بیشتر قطعات آسانسور شود. اینکه آسانسور شما مثل ساعت کار می‌کند دلیلی بر عدم رسیدگی به آن نمی‌شود. آسانسور احتیاج به بازرسی های ماهانه دارد که باید توسط افراد دلسوز و دقیق انجام شود.