اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۲۳۲۱۳۴

تماس با ما

    تعمیر پله برقی

    نصب، تعمیر و نگهداری پله برقی، بایستی توسط افراد کاربلد و کارشناسان با تجربه در این زمینه صورت گیرد. شرکت ما با استخدام و به کار گیری افراد باتجربه و خبره، در زمان تعمیر به سرعت مشکلات و خرابی های ایجاد شده را تشخیص داده و به رفع آن می پردازند. به منظور تضمین درستی کارکرد و عملکرد پله برقی در تمامی ساعات شبانه روزی، لازم است تا تمامی سیستم های پله برقی دارای یک برنامه سرویس دهی و نگهداری منظم باشند. با این برنامه علاوه بر افزایش عمر پله برقی، هزینه عملیاتی و تعمیر قطعات فرسوده کاهش می یابد. گاها در زمان خرابی ممکن است یک قطعه، نیاز به تعمیر اساسی به منظور تعویض و نصب قطعه جدید داشته باشد. تمام تلاش همکاران ما در این شرکت، ارائه خدمات و فروش قطعات پله برقی با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است.

    پله برقی، دستگاه های مکانیکی ساده و در عین حال بسیار کاربردی است که برای جا به جایی افراد به صورت عمودی بین طبقات مختلف استفاده می شود. پله برقی ها به شکل پله های متحرکند که از مجموعه ای از پله های به هم پیوسته آلومینیومی یا فولادی ضد زنگ تشکیل شده اند. پله برقی ها معمولا در ساختمان هایی مانند مراکز خرید، فرودگاه ها، هتل ها، ساختمان های چند طبقه، ساختمان های عمومی و غیره استفاده می شوند. پله برقی ها حاوی یک جفت حلقه زنجیر چرخان هستند و توسط یک موتور گیربکسی تغذیه می شوند. در انتهای پله برقی یک سنسور حرکت برای کنترل سرعت موتور گیربکسی وصل شده است. سرعت پله برقی به طور کلی حدود ۳ دهم تا ۶ دهم متر در ثانیه ثابت است. پله های پله برقی با کمک چرخ دنده ها و موتورهای متصل به پله برقی حرکت می کنند.

    عملیات فنی نصب و راه اندازی پله برقی

    قبل از هر چیز در عملیات نصب و راه اندازی پله برقی باید به نکات فنی آن توجه ویژه ای داشت. بعد از اینکه سفارش گذاری از طرف مشتری انجام می شود، بر اساس ابعاد و اندازه ها، مختصات محل قرار گیری پله برقی مورد محاسبه قرار می گیرد. در این مرحله محاسبات دقیق و نقشه کار انجام می گردد، عملیات آهن کشی و بتن ریزی محل قرار گیری سازه پله برقی انجام شود. پله برقی و سایر متعلقات پله برقی در کارگاه ساخت و تولید می شود، در نهایت با روش های مخصوص پله برقی به محل نصب منتقل می شود و بر روی سازه از قبل آماده شده بدون هیچگونه پیچ کردن و یا جوشکاری قرار می گیرد. آخرین مرحله راه اندازی فنی پله برقی بررسی تجهیزات و تمامی قطعات پله برقی است، که سالم باشند و به نحو مطلوب کار خود را انجام دهند.